Akademija įkurta tenisininko Aivaro Balžeko atminimui pagerbti

Kas esame

Akademijos misija – padėti jauniems talentingiems vaikams suteikti tvirtus ir teisingus teniso pagrindus bei, galbūt, padėti pasiruošti profesionalo karjerai.

Teniso evoliucija yra ypač greita. Čia keičiasi ne tik inventorius, raketės ar kamuoliukai, tačiau ir mokymo bei treniravimo metodikos.

Balžeko teniso akademija vadovaujasi metodika, kuria buvo išugdytas geriausias visų laikų Lietuvos tenisininkas Ričardas Berankis. Be to, akademija remiasi ir kitų pasaulinio garso akademijų (Rafaelio Nadalio, Mouratoglou) patirtimi ir metodikomis.

Išskirtinis akademijos bruožas – skirtingos metodikos taikymas kiekvienam jaunam tenisininkui. Jas kuria akademijoje dirbantys jauni ir ambicingi teniso bei fizinio pasirengimo treneriai. Dėl to, akademijoje sudarytos puikios sąlygos treniruotis įvairių gabumų ir pajėgumų vaikams bei pažengusiems sportininkams.

Programos

Akademija yra paruošusi treniruočių programas visų amžiaus grupių, visų lygių tenisininkams. Profesionalios karjeros siekiantiems žaidėjams siūlomos atskiros metinės intensyvių treniruočių programos – tiek teniso, tiek fizinio, tiek mentalinio parengimo.

Patiems mažiausiems siūlomos programos, taikomos nuo 2 iki 5 kartų per savaitę bei vasaromis rengiamos treniruočių stovyklos.

Mėgėjiško teniso mylėtojams organizuojamos programos pagal jų poreikius ir galimybes.